خرید آسان لوازم منزل

لوازم منزلت رو قسطی بخر!

%۳۵ پیش پرداخت

اقساط ۶، ۱۲ و ۱۸ ماهه

از ابتدای اردیبهشت ۱۴۰۲ شرکت اسنوا طرح فروش اقساطی چکی را با اقساط متنوع برای خرید کلیه محصولات لوازم خانگی فراهم کرده است. در این طرح شما می‌توانید از بین کلیه محصولات لباسشویی، اجاق گاز، یخچال و تلویزیون با اقساط دلخواه ۶، ۱۲ و ۱۸ ماهه خرید اقساطی انجام بدید.

همین حالا نزدیک ترین فروشگاه اسنوا را پیدا کنید و برای خرید اقساطی اقدام کنید

در طرح فروش چکی لوازم خانگی اسنوا می تونید از کلیه گروههای محصولات شامل لباسشویی، اجاق گاز، یخچال و تلویزیون با پیش پرداخت ۳۵ درصد خرید اقساطی انجام بدید. برای اینکار باید به نزدیک‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای اسنوا مراجعه کنید تا مشاوران فروش اسنوا شما رو راهنمایی کنن.

بدون نیاز به ضامن

در طرح فروش چکی لوازم خانگی کسانی که دسته چک معتبر چه معمولی و چه صیادی دارن با مراجعه به فروشگاههای زنجیره‌ای اسنوا می‌تونن بدون ضامن اقدام به خرید محصول مورد نظرشون کنن. در این طرح دیگه نیازی به معرفی ضامن معتبر و یا دادن سفته نیس و چک شما به منزله‌ی ضمانت شما برای خرید اقساطی لوازم منزله.

در این طرح انتخاب اقساط به عهده خودتونه. می‌تونید از بین اقساط ۶، ۱۲ و ۱۸ ماهه شرایطی که بیشتر با شرایط مالیتون متناسبه انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر به فروشگاههای زنجیره‌ای اسنوا مراجعه کنید.

برای خرید اقساطی از مشاوران فروش اسنوا در فروشگاههای زنجیره‌ای راهنمایی بگیرید

طرح خرید اقساطی شامل کدام محصولات است؟

در این طرح می تونید از کلیه گروههای محصولات شامل لباسشویی، اجاق گاز، یخچال و تلویزیون خرید اقساطی انجام بدید. برای انتخاب محصول مورد نظر بر روی بخش مورد نظر کلیک کنید تا لیست محصولات هر گروه محصول را ببینید.

لباسشویی

یخچال و فریزر

تلویزیون

اجاق گاز

هر جای ایران که باشید کمتر از ۲۰ دقیقه با شما فاصله داریم، نزدیکترین فروشگاه را بیابید

پشتیبانی روز و شب نداره!

هر زمان که بخواهید پاسخگوی‌تان هستیم

استاندارد کیفیت و ایمنی اروپا

نشان زرین حمایت از حقوق مصرف‌کننده

برای دوازدهمین سال متوالی

پرافتخار ترین برند محبوب مصرف کنندگان

با هفت تندیس زرین در سال ۱۴۰۱

تمام حقوق این وب‌سایت برای گروه انتخاب محفوظ است. کپی‌رایت سال ۱۴۰۲